<

Przebudowa systemu SSP i DSO w centrum handlowym Auchan w KatowicachSeptylion Spółka Jawna, na zlecenie generalnego wykonawcy, przebudowała system sygnalizacji pożaru (SSP Panasonic EBL 512) i dźwiękowy system ostrzegania (DSO BOSCH Praesideo) w centrum handlowym Auchan w Katowicach.


Przebudowa systemu SSP i DSO w CH Auchan  w Katowicach


                                                                             

Septylion Sp. J. przebudowała systemy sygnalizacji pożaru (SSP)  oraz dźwiękowy system ostrzegania (DSO) w Centrum Handlowym Auchan w Katowicach. Przebudowany system SSP nadzorowany jest  przez centralę pożarową firmy Panasonic EBL 512, system  DSO to BOSCH Praesideo.

W związku z przebudową pomieszczeń biurowych, nasza firma dostosowała istniejące systemy do nowej aranżacji, przenosząc i dokładając nowe czujki i głośniki. W centrum handlowym zostały zainstalowane i podłączone do centrali EBL 512 moduły sterujące firmy Panasonic, które po zaprogramowaniu realizują scenariusz pożarowy, w zakresie sterowania kontrolą dostępu do obiektu. Przebudowa systemu DSO zakończyła się wykonaniem pomiarów zrozumiałości mowy w nowych pomieszczeniach.

 Prace odebrano bez zastrzeżeń.

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u